Szybka dieta Miley Cyrus

dolegliwosc.rotawirusy.net.pl

Miley Cyrus miewała kiedyś kilka zbędnych kilogramów, kiedy jednak przeszła na dietę i schudła o kilka rozmiarów w mediach aż wrzało od informacji jakoby piosenkarka cierpiała na anoreksję. Jak mówi jednak sama gwiazda jej szczupła sylwetka nie jest efektem choroby, a uczulenia na gluten. Przez alergię musiała przejść na specjalną dietę, która pomogła jej w zrzuceniu paru nadprogramowych kilogramów.

Piosenkarka od kilku lat jest na popularnej diecie bezglutenowej, która jest zalecana w leczeniu celkii. Dietę bezglutenową stosowały już też Rachel Weisz, Victoria Beckham czy Gwyneth Paltrow. Podstawą diety bezglutenowej jest wyeliminowanie z menu pszenicy, mąki, kaszy manny, żyta, piwa, jęczmienia i makaronów.

W sklepach można kupić także specjalne produkty, które nie zawierają glutenu. Dieta powinna być natomiast bogata w ryby, jajka, produkty mleczne, drób, warzywa i owoce. Stosowanie się do tych zaleceń nie tylko pomoże pozbyć się objawów uczulenia i zrzucić kilka kilogramów, ale także wpłynie na poprawę samopoczucia.

korekta gornych powiek