Dieta małych porcji Paris Hilton

www.hoergertshausen-obb.de

Amerykańska celebrytka i milionerka, Paris Hilton, wyznaje zasadę małych porcji. Je często, a mało, dzięki czemu cały czas jest nasycona i nie musi podjadać. Menu Paris Hilton nie ma właściwie żadnych ograniczeń: gwiazda może jeść niemal wszytko, ale w rozsądnych proporcjach i w odpowiednich mieszankach.

Unika np. łączenia w posiłku cukrów i tłuszczy. Niewątpliwie zaletą tej diety jest fakt, że nie trzeba z niczego rezygnować, nawet z czekolady czy alkoholu, który jak trzeba przyznać, Paris Hilton lubi spożywać.

W jej diecie nie ma właściwie produktów zakazanych, są jedynie takie, jak np. fast foody, które spożywać można, ale rzadziej, np. raz na kilka tygodni.

Ważną zasadą jest pilnowanie tego, by każdy posiłek (a dziennie powinno być ich około siedmiu) dostarczał organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i witamin. Dziennie powinno przyjmować się około 2000 kalorii, które powinny być równomiernie rozłożone na wszystkie posiłki, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszego oraz środkowego, w porze obiadowej.