Czym zastąpić wieczorową suknię?

producent odzieży damskiej markowej

Wybierasz się na zawodowe przyjęcie lub bankiet, a nie znosisz nosić szykownych sukienek? Choć nie jest to sytuacja nader częsta zdarza się, że niektóre kobiety czują się duża bardziej swobodnie w spodniach. I nie oznacza to, że z takich okazji jak np.

gala czy ślub muszą wychodzić naprzeciw swej naturze. Jeśli nie lubisz się z długimi, zamaszystymi sukniami wieczorowymi możesz równie dobrze udać się na eleganckie wydarzenie w damskim garniturze lub smokingu.

Co prawda, pewne jest, że wzbudzisz zainteresowanie, ale nie musi to stanowić problemu. Wbrew pozorom kobiece komplety mogą fenomenalnie podkreślić atuty sylwetki.

Marynarka powinna być mocno wytaliowana oraz zakończona kilka centymetrów nad biodrami. W ten sposób podkreślimy biust oraz kobiece wcięcie, które można jeszcze dodatkowa zaakcentować zawiązywanym paskiem.

Jeśli chodzi o dół stroju – opadające na wysokie szpilki (może w jakimś ciekawym kolorze) spodnie w kant, idealnie dopasowane do sylwetki, gwarantują interesujący i przyciągający oko efekt.

Sukienki koronkowe Sukienki na komunię